Co u Niebieskich Rybek w lutym?

• 01.02 - "Idzie luty, podkuj buty" - poznajemy polskie przysłowia i ich znaczenie.
  • 07.02 - Cykl soki sezonowe - sok wieloowocowy (multiwitamina). Prosimy aby Rybki miały ze sobą w tym dniu dwa ulubione owoce.
  • 13.02 - Cykl "Świat liczb Willy’ego" - zapoznanie z cyfrą 6.
  • 14.02 - Walentynki - przygotujemy niespodziankę dla tych, których kochamy.
    W tym dniu prosimy aby każda Rybka miała na sobie coś czerwonego.
    Walentynkowy teatrzyk - "Dino, nowy przyjaciel".
  • 18.02 - "Dzień kota" - porozmawiamy o kocich zwyczajach i chodzeniu własnymi ścieżkami.
  • 21.02 - "Bal Karnawałowy" - będziemy pięknie śpiewać i tańczyć oraz rozwiązywać zadania.
  • 22.02 - Spotkanie z artystami z Narodowego Forum Muzyki.
  • 26.02 - Cykl "Eksperymenty" - "Dmuchanie balonu". Do tego eksperymentu potrzebne będą: balony, butelki, ocet winny i soda oczyszczona.
  • 27.02 - "Dzień dinozaura" - w tym dniu Rybki poznają różne nazwy dinozaurów, dowiedzą się jak i kiedy żyły.

Co u Zielonych Żabek w lutym?

Tematy główne:

1. Uśmiechnij się
  2. Bal karnawałowy
  3. Kici, Kici
  4. Zimna kraina

Cykle:

• 26.02 - "Kim będę jak dorosnę?"- krawcowa
  • 07.02 - "Jak to jest zrobione?"- nutella
  • 22.02 - "Sportowe piątki"- gimnastyka artystyczna

Dodatkowe zajęcia:

• 22.02 - Narodowe Forum Muzyki
  • 14.02 - Teatrzyk

Wyjątkowe dni i imprezy:

• 15.02 - Bal karnawałowy - obowiązuje przebranie. Najlepszy strój zostanie nagrodzony

Co u Żółtych Kaczuszek w lutym?

1. Cykle:

• 01.02 Kaczuszki w wielkim mieście- poznajemy części ciała
  • 15.02 Kolorowy świat - fioletowy
  • 19.02 Sensoryczne zajęcia Kaczuszkowe - masa porcelanowa

2. Ważne daty:

• 4.02 Dzień Ciasta Marchewkowego
  • 11.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy
  • 14.02 Walentynki
  • 28.02 Tłusty Czwartek

Co u Żółtych Motyli w lutym?

1. Cykle:

• 19.02 Kolorowy świat - fioletowy
  • 6.02 Wiem co jem - koktajl bananowo-szpinakowy
  • 22.02 Motylkowi artyści - rosnące farby

2. Ważne daty:

• 11.02 Międzynarodowy Dzień Pizzy
  • 14.02 Walentynki
  • 28.02 Tłusty Czwartek

Co u Żółtych Pszczółek w lutym?

08.02 DZIEŃ PIZZY - podczas tego pysznego dnia każda Pszczółka zamieni się w kucharza, za pomocą kartonowych ciast i papierowych dodatków stworzy własną pizzę.

14.02 WALENTYNKI - w ten wyjątkowy dzień Pszczółki podzielą się swoją miłością ze wszystkimi wokół, przygotujemy kartki walentynkowe dla rodziców, nauczymy się rozpoznawać i okazywać uczucia, w naszej sali będzie królował kolor czerwony, a głównym symbolem dekoracji będą czerwone serduszka. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły ubrane w kolorze czerwonym.

15.02 ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA - w tym dniu dzieci upodobnią się do czworonożnych przyjaciół, wymalujemy na swoich twarzach piękne czarne noski, wąsy i typowe dla kotków uszy. Będziemy bawili się w kocie zabawy oraz przygotujemy pracę plastyczną.

20.02 CYKL: "W KRÓLESTWIE ZWIERZĄT"
Podczas tego cyklu przeniesiemy się do dżungli, poznamy sylwetki oraz odgłosy egzotycznych zwierząt zamieszkujących dżunglę.