Wizyt:
Dzisiaj: 1
Wszystkich: 254090

KADRA PEDAGOGICZNA

Nasza kadra ukończyła kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
W naszej placówce dyrektorem jest pani Joanna.


JOANNA

Razem z mężem mamy nadzieję, że ukształtujemy ten zakątek Żórawiny tak, by każdy maluszek czuł się w nim jak w domu.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, architektem i fizykiem. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach architektura oraz fizyka stosowana i Dolnośląską Szkołę Wyższą na kierunku Pedagogika - Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne a także kurs kwalifikacyjny "Zarządzanie w oświacie". Jestem nauczycielem kontraktowym.
Jestem również certyfikowanym Animatorem zabaw dla dzieci.
Architektura jest jedną z moich pasji i ją chciałabym przekazać dzieciom. Drugą jest praca z dziećmi i możliwość współtworzenia ich świata.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam od siedmiu lat w "Tęczowym zakątku"
W naszym przedszkolu pomagam paniom w zajęciach dydaktycznych w najstarszej grupie, zajęciach artystycznych oraz zajmuję się sprawami administracyjnymi.

Prywatnie jestem mamą Amelki i Martynki. Bardzo lubię żeglarstwo, mecze squasha, grę w brydża i dobrą literaturę.


MARCIN

Jestem tatą Martynki i Amelki. Tworzę to przedszkole bo chciałbym jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i uczestniczyć w pełni w życiu moich córeczek.

Z wykształcenia jestem urbanistą. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską. W naszym przedszkolu zajmuję się administracją.

Moim największym hobby jest akwarystyka.MARLENA

Moją pasją są dzieci, dlatego każdy dzień w pracy daje mi ogromną satysfakcję i pozwala na samorealizację.
Od zawsze byłam zafascynowana dziecięcą kreatywnością, sposobem myślenia i działania. Dlatego też w grupie staram się podchodzić indywidualnie do każdego podopiecznego oraz pracować tak by dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i swobodnie. Pragnę aby każdy w mojej grupie mógł odkryć siebie i rozwijał się jak najlepiej. Jestem osobą cierpliwą i otwartą ale także konsekwentną oraz wymagającą. Każdego dnia staram się dawać dzieciom radość tak jak one dają ją mi.
Z wykształcenia jestem magistrem pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej a swoją wiedzę dotyczącą placówek oświatowych rozszerzyłam na studiach podyplomowych Zarządzanie w oświacie.

W Tęczowym Zakątku pracuję już przeszło 4 lata a moja przygoda z dziećmi trwa 11 lat. Doświadczenie zdobywałam zarówno w przedszkolach jak i w indywidualnej pracy z dziećmi. W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Zielonych Żabek..


JUDYTA

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą, konsekwentną oraz otwartą.

Praca z dziećmi zawsze daje mi wielką satysfakcję i radość, a charakteryzuje ją poczucie odpowiedzialności oraz szeroko pojęta troska o małego człowieka. Powierzone mi zadania wykonuję z dużym zaangażowaniem. Uważam, że bardzo ważne jest to, aby dzieci w przedszkolu czuły się bezpieczne i szczęśliwe. Obecnie studiuję Psychologię Sądową i rozwijam się w tym kierunku.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka.

W "Tęczowym Zakątku" pracuję z grupą Zielonych Żabek.


SYLWIA

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Pedagogika o specjalności Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z nauczaniem języka angielskiego. Aktualnie zaczęłam studia magisterskie na Dolnośląskiej Szkole Wyższej. W mojej pracy spełniam się, gdy mogę uczestniczyć w codziennej edukacji moich podopiecznych. Ich wyniki i osiągnięcia napawają mnie dumą. Uwielbiam rozwijać zainteresowania dzieci, ale także ich osobowość. Śmiało mogę powiedzieć, że moja praca to moja pasja.
 
W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Niebieskich Rybek.

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować po Polsce. Wolnymi wieczorami lubię wykonywać przeróżne aktywności plastyczno - techniczne.


PAULINA SZ.

Jestem studentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne z opieką nad dzieckiem. Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą, konsekwentną i odpowiedzialną. Bardzo lubię pracę z dziećmi, sprawia mi wiele radości oraz daje mi wielką satysfakcję, a uśmiech dziecka zawsze dodaje mi dużo pozytywnej energii.
W "Tęczowym Zakątku" pracuję z grupą Żółtych Kaczuszek.

Czas wolny lubię spędzać aktywnie, podróżować oraz czytać książki.
KATARZYNA S.

Jestem osobą spokojną, otwartą, odpowiedzialną i cierpliwą. Posiadającą nieskończone zasoby pozytywnej energii. Doświadczenie w pracy zdobyłam jako opiekunka do dzieci. Bardzo lubię pracę z maluchami, ponieważ dostarcza mi ona wiele satysfakcji. Codzienne pomaganie dzieciom w zdobywaniu i rozwijaniu umiejętności, daje mi wiele radości. Staram się, aby każdy dzień w żłobku był ciekawy, pełen różnorodnych zabaw, które wpływają na wszechstronny rozwój dziecka.

W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Żółtych Pszczółek.

Moją pasją jest fryzjerstwo, a wolny czas lubię spędzać aktywnie na spacerach oraz turystycznie w gronie przyjaciół.


EMILIA

Jestem absolwentką studiów licencjackich na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne, planuję również kształcić się dalej. Mam milion pomysłów na minutę, a doba jest zdecydowanie za krótka, żeby je wszystkie zrealizować. Staram się zawsze dążyć do wyznaczonego celu.
Pierwsze kroki w pracy z dziećmi stawiałam jako opiekunka. Od zawsze wiedziałam, że właśnie w tym kierunku chcę się rozwijać. Staram się traktować każde dziecko indywidualnie i skupiać się na jego mocnych stronach, ale także uczyć się od nich podejścia do otaczającego świata. W pracy z dziećmi fascynuje mnie to, że potrafią śmiać się bez powodu i na każdym kroku mnie zaskakują.

W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Żółtych Motylków.

Moją pasją jest szycie i rękodzieło. Lubię też odwiedzać ciekawe miejsca.


KATARZYNA K.

Jestem osobą niezwykle pogodną i optymistycznie nastawioną do życia.
Praca z dziećmi jest moją pasją, sprawia mi wielką radość oraz daje ogromne pokłady energii i satysfakcji. Moim celem jest, aby każdemu dziecku towarzyszył uśmiech oraz poczucie bezpieczeństwa. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam jako opiekunka.

W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Żółtych Pszczółek.

Kocham konie, długie spacery oraz dobrą książkę.


PAULINA K.

Cechuje mnie: troskliwość, odpowiedzialność, cierpliwość, sumienność, wrażliwość na drugiego człowieka (zwłaszcza tego najmniejszego) oraz optymizm.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam w szkole średniej podczas licznych warsztatów przygotowywanych dla dzieci w wieku przedszkolnym, w których zawsze bardzo chętnie brałam udział. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości, pokazuje świat trochę z innej strony i daje poczucie spełnienia. Najpiękniejszą nagrodą za trud wkładany w opiekę i wychowanie swoich podopiecznych jest dla mnie ich radość.

W „Tęczowym Zakątku” pracuję w grupie Żółtych Pszczółek.

W wolnym czasie bardzo lubię czytać oraz podróżować.


PAULINA W.

Jestem absolwentką studiów I stopnia na kierunku: Pedagogika -Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracuję w Tęczowym Zakątku od ponad dwóch lat. Każdy dzień jest nowym wyzwaniem niosącym za sobą radość ,a także satysfakcję. Jestem wyrozumiała w stosunku do potrzeb podopiecznych, staram się rozwiązać każdy problem , a także dostosować program pracy do preferencji i możliwości rozwojowych dzieci. Zależy mi na przyjaznej atmosferze. Popołudniami prowadzę zajęcia profilaktyczne na świetlicy środowiskowej i pracuję jako opiekunka.

W „Tęczowym Zakątku” pracuję z grupą Niebieskich Rybek.