KADRA PEDAGOGICZNA

Nasza kadra ukończyła kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej.
W naszej placówce dyrektorem jest pani Joanna.

JOANNA

Razem z mężem mamy nadzieję, że ukształtujemy ten zakątek Żórawiny tak, by każdy maluszek czuł się w nim jak w domu.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, architektem i fizykiem. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach architektura oraz fizyka stosowana i Dolnośląską Szkołę Wyższą na kierunku Pedagogika - Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne a także kurs kwalifikacyjny "Zarządzanie w oświacie". Jestem nauczycielem kontraktowym.
Jestem również certyfikowanym Animatorem zabaw dla dzieci.
Architektura jest jedną z moich pasji i ją chciałabym przekazać dzieciom. Drugą jest praca z dziećmi i możliwość współtworzenia ich świata.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam od siedmiu lat w "Tęczowym zakątku"
W naszym przedszkolu pomagam paniom w zajęciach dydaktycznych w najstarszej grupie, zajęciach artystycznych oraz zajmuję się sprawami administracyjnymi.

Prywatnie jestem mamą Amelki i Martynki. Bardzo lubię żeglarstwo, mecze squasha, grę w brydża i dobrą literaturę.

MARCIN

Jestem tatą Martynki i Amelki. Tworzę to przedszkole bo chciałbym jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i uczestniczyć w pełni w życiu moich córeczek.

Z wykształcenia jestem urbanistą. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską. W naszym przedszkolu zajmuję się administracją.

Moim największym hobby jest akwarystyka.

MARLENA

Ukończyłam studia magisterskie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna . Jestem nauczycielem kontraktowym. Wybrałam ten kierunek by móc połączyć pracę z pasją, którą są dzieci. Od zawsze byłam zafascynowana ich kreatywnością, sposobem myślenia i działania. Dlatego też w pracy staram się podchodzić indywidualnie do każdego podopiecznego oraz prowadzić grupę tak by czuła się przy mnie bezpiecznie i swobodnie. Pragnę aby każde dziecko w mojej grupie mogło odkryć siebie i rozwijało się jak najlepiej. Jestem osobą cierpliwą, otwartą i konsekwentną. Każdego dnia staram się dawać dzieciom radość tak jak one dają ją mi.
Swoją wiedzę dotyczącą placówek oświatowych rozszerzyłam na studiach podyplomowych Zarządzanie w oświacie.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w niepublicznym przedszkolu w Strzelinie oraz poprzez wieloletnią pracę jako opiekunka do dzieci.

Jestem dyrektorem "Tęczowego zakątka" oraz pracuję z grupą Zielonych Żabek.

JUDYTA

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwa, konsekwentną oraz otwartą.

Praca z dziećmi zawsze daje mi wielką satysfakcję i radość a charakteryzuje ją poczucie odpowiedzialności oraz szeroko pojęta troska o małego człowieka. Obecnie studiuję na kierunku Pedagogika opiekuńcza z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim ponieważ szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi z trudnościami rozwojowymi. Chciałabym być dla nich wsparciem, pomagać im w przełamywaniu barier i cieszyć się razem z nimi każdym krokiem naprzód.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka.

W "Tęczowym zakątku" pracuję z grupą Zielonych Żabek

W wolnych chwilach lubię poczytać dobrą książkę.

SYLWIA

Kończę studia  w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z nauczaniem języka angielskiego. Wybrałam ten kierunek, ponieważ kontakt z dziećmi sprawia mi wiele radości i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Jestem osobą wyrozumiałą, kreatywną i chętnie uczestniczę w zabawach z dziećmi . Jestem naładowana pozytywną energią, więc dzieci na pewno nie będą się przy mnie nudzić.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując od dwóch lat w "Tęczowym zakątku"

W "Tęczowym Zakątku" pracuję z grupą Niebieskich Rybek

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować oraz aktywnie spędzać czas na rowerze. Jedną z moich pasji jest fotografia, która na pewno zagości w grupie Żółtych Pszczółek.

PAULINA SZ.

Obecnie studiuję na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą, konsekwentną i odpowiedzialną.Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka oraz przez dwa lata pracy w "Tęczowym zakątku".
Bardzo lubię pracę z dziećmi bo daje mi wielką satysfakcję i poczucie spełnienia a uśmiech dziecka dodaje mi dużo pozytywnej energii.
W "Tęczowym zakątku" pracuję z grupą Żółtych Pszczółek

Czas wolny spędzam aktywnie, a wieczorami lubię czytać książki.

KASIA

Jestem osobą spokojną, otwartą, odpowiedzialną i cierpliwą. Posiadającą nieskończone zasoby pozytywnej energii. Doświadczenie w pracy zdobyłam jako niania. Zajmowałam się dziećmi w przedziale wiekowym od 3 miesięcy do 3 lat. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ponieważ dostarcza mi ona wiele satysfakcji. Codzienne pomaganie dzieciom w zdobywaniu i rozwijaniu umiejętności, daje mi wiele radości.

W naszym żłobku pomagam w opiece nad dzielnymi odkrywcami w grupie Żółtych Pszczółek.

Moją pasją jest fryzjerstwo a wolny czas lubię spędzać aktywnie na spacerach oraz turystyce w gronie przyjaciół.