Wizyt:
Dzisiaj: 0
Wszystkich: 244236

KADRA PEDAGOGICZNA

Nasza kadra ukończyła kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej
W naszej placówce dyrektorem ds. dydaktycznych jest pani Marlena
dyrektorem administracyjnym pani Joanna


JOANNA

Razem z mężem mamy nadzieję, że ukształtujemy ten zakątek Żórawiny tak, by każdy maluszek czuł się w nim jak w domu.

Z wykształcenia jestem nauczycielem, architektem i fizykiem. Ukończyłam Politechnikę Wrocławską na kierunkach architektura oraz fizyka stosowana i Dolnośląską Szkołę Wyższą na kierunku Pedagogika - Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne a także kurs kwalifikacyjny "Zarządzanie w oświacie". Jestem nauczycielem kontraktowym.
Jestem również certyfikowanym Animatorem zabaw dla dzieci.
Architektura jest jedną z moich pasji i ją chciałabym przekazać dzieciom. Drugą jest praca z dziećmi i możliwość współtworzenia ich świata.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywam od siedmiu lat w "Tęczowym zakątku"
W naszym przedszkolu pomagam paniom w zajęciach dydaktycznych w najstarszej grupie, zajęciach artystycznych oraz zajmuję się sprawami administracyjnymi.

Prywatnie jestem mamą Amelki i Martynki. Bardzo lubię żeglarstwo, mecze squasha, grę w brydża i dobrą literaturę.


MARCIN

Jestem tatą Martynki i Amelki. Tworzę to przedszkole bo chciałbym jak najwięcej czasu spędzać z rodziną i uczestniczyć w pełni w życiu moich córeczek.

Z wykształcenia jestem urbanistą. Ukończyłem Politechnikę Wrocławską. W naszym przedszkolu zajmuję się administracją.

Moim największym hobby jest akwarystyka.MARLENA

Ukończyłam studia magisterskie w Dolnośląskiej Szkole Wyższej na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna . Jestem nauczycielem kontraktowym. Wybrałam ten kierunek by móc połączyć pracę z pasją, którą są dzieci. Od zawsze byłam zafascynowana ich kreatywnością, sposobem myślenia i działania. Dlatego też w pracy staram się podchodzić indywidualnie do każdego podopiecznego oraz prowadzić grupę tak by czuła się przy mnie bezpiecznie i swobodnie. Pragnę aby każde dziecko w mojej grupie mogło odkryć siebie i rozwijało się jak najlepiej. Jestem osobą cierpliwą, otwartą i konsekwentną. Każdego dnia staram się dawać dzieciom radość tak jak one dają ją mi.
Swoją wiedzę dotyczącą placówek oświatowych rozszerzyłam na studiach podyplomowych Zarządzanie w oświacie.

Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując w niepublicznym przedszkolu w Strzelinie oraz poprzez wieloletnią pracę jako opiekunka do dzieci.

Jestem dyrektorem "Tęczowego zakątka" oraz pracuję z grupą Zielonych Żabek.


JUDYTA

Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwa, konsekwentną oraz otwartą.

Praca z dziećmi zawsze daje mi wielką satysfakcję i radość a charakteryzuje ją poczucie odpowiedzialności oraz szeroko pojęta troska o małego człowieka. Obecnie studiuję na kierunku Pedagogika opiekuńcza z terapią na Uniwersytecie Wrocławskim ponieważ szczególnie interesuje mnie praca z dziećmi z trudnościami rozwojowymi. Chciałabym być dla nich wsparciem, pomagać im w przełamywaniu barier i cieszyć się razem z nimi każdym krokiem naprzód.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka.

W "Tęczowym zakątku" pracuję z grupą Zielonych Żabek

W wolnych chwilach lubię poczytać dobrą książkę.


SYLWIA

Kończę studia  w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne z nauczaniem języka angielskiego. Wybrałam ten kierunek, ponieważ kontakt z dziećmi sprawia mi wiele radości i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Jestem osobą wyrozumiałą, kreatywną i chętnie uczestniczę w zabawach z dziećmi . Jestem naładowana pozytywną energią, więc dzieci na pewno nie będą się przy mnie nudzić.
Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam pracując od dwóch lat w "Tęczowym zakątku"
 
W "Tęczowym Zakątku" pracuję z grupą Niebieskich Rybek

W wolnych chwilach uwielbiam podróżować oraz aktywnie spędzać czas na rowerze. Jedną z moich pasji jest fotografia, która na pewno zagości w grupie Żółtych Pszczółek.


PAULINA SZ.

Obecnie studiuję na kierunku: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Jestem osobą uśmiechniętą, cierpliwą, konsekwentną i odpowiedzialną.Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam jako opiekunka oraz przez dwa lata pracy w "Tęczowym zakątku".
Bardzo lubię pracę z dziećmi bo daje mi wielką satysfakcję i poczucie spełnienia a uśmiech dziecka dodaje mi dużo pozytywnej energii.
W "Tęczowym zakątku" pracuję z grupą Żółtych Pszczółek

Czas wolny spędzam aktywnie, a wieczorami lubię czytać książki.
KASIA

Jestem osobą spokojną, otwartą, odpowiedzialną i cierpliwą. Posiadającą nieskończone zasoby pozytywnej energii. Doświadczenie w pracy zdobyłam jako niania. Zajmowałam się dziećmi w przedziale wiekowym od 3 miesięcy do 3 lat. Bardzo lubię pracę z dziećmi, ponieważ dostarcza mi ona wiele satysfakcji. Codzienne pomaganie dzieciom w zdobywaniu i rozwijaniu umiejętności, daje mi wiele radości.

W naszym żłobku pomagam w opiece nad dzielnymi odkrywcami w grupie Żółtych Pszczółek.

Moją pasją jest fryzjerstwo a wolny czas lubię spędzać aktywnie na spacerach oraz turystyce w gronie przyjaciół.


ASIA

Obecnie kończę kurs opiekunki. Jestem osobą odpowiedzialną uśmiechniętą i cierpliwą. Od kiedy pamiętam zawsze chciałam pracować z dziećmi. Zależy mi na tym,by dzieci czuły się bezpiecznie, były uśmiechnięte i odpowiednio się rozwijały.

W naszym żłobku pracuję z najmłodszymi Żółtymi Pszczółkami.

Na co dzień jestem mamą 4 letniej Julci a w wolnej chwili lubię obejrzeć dobry film i poczytać książkę.
MAGDA

Jestem absolwentką AWF we Wrocławiu, kierunku Wychowanie Fizyczne o specjalności WF dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Praca z dziećmi i młodzieżą jest moją pasją. Dużą radość i satysfakcję daje mi obserwacja postępów dzieci. Moim głównym celem w pracy pedagogicznej jest zaszczepienie w młodym człowieku chęci do różnorodnej aktywności ruchowej. Tak aby ruch sprawiał dzieciom radość i stał się naturalną formą spędzania czasu wolnego.
Na co dzień uczę wychowania fizycznego dzieci oraz młodzieży w wieku przedszkolnym, gimnazjalnym i licealnym. Jestem instruktorem pływania, ratownikiem wodnym oraz instruktorem fitnessu.
W "Tęczowym zakątku" pracuję z dziećmi na gimnastyce ogólnorozwojowej i korekcyjnej.

Moją pasją jest ratownictwo wodne, któremu poświęcam się w sezonie wakacyjnym, podczas wyjazdów na kolonie i obozy sportowe. W czasie wolnym preferuję ruch na świeżym powietrzu, pływanie, rower oraz turystykę górską w gronie przyjaciół.


AGNIESZKA

Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych na kierunku anglistyka specjalizacja nauczyciel języka angielskiego jak również studiów magisterskich na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku anglistyka specjalizacja tłumaczenia oraz ukończyłam Podyplomowe Studium Przekładu na w/w Uniwersytecie. Moje kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobyłam dzięki współpracy z kilkoma przedszkolami i żłobkami we Wrocławiu.

W „Tęczowym zakątku” prowadzę zajęcia z języka angielskiego, które są oparte na moim autorskim programie edukacyjnym. Seria przygód i aura tajemniczości zachęca dzieci do aktywnego uczestnictwa w zajęciach.. Nauka języka angielskiego ma sprawić dzieciom przyjemność, dlatego na moich zajęciach nie zabraknie gier językowych, teatrzyków, piosenek czy przeróżnych rymowanek, które umożliwią szybsze zapamiętywanie słówek oraz zwrotów. Ponadto jestem osobą pogodną, cierpliwą i kreatywną.

W życiu prywatnym uwielbiam aktywnie spędzać czas. Moją pasją są podróże, poznawanie innych kultur oraz jazda rowerem.


ULA

Jestem nauczycielką i instruktorką tańca i rekreacji ruchowej. Ukończyłam Szkołę Street Dance Academy- kids dance. Polską Akademię Kultury I Sportu – kurs na instruktora tańca i rekreacji ruchowej oraz Wydział pedagogiki w specjalności Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Jestem osobą wesołą, komunikatywną i otwartą. Bardzo lubię współpracować z dziećmi i opiekować się nimi. Jako nauczycielka widzę w dziecku niezależnego, pełnowartościowego i głodnego wiedzy człowieka. Prowadząc zajęcia patrzę nie tylko na precyzję i dyscyplinę ale głównie na uśmiech dziecka i umiejętność współpracy w grupie.

Organizowałam pokazy talentów wokalno- tanecznych dzieci, prowadziłam grupę taneczną dzieci przedszkolnych na ogólnopolskim festiwalu „Pola Nadziei” oraz organizowałam 30 festiwal tańczących i śpiewających przedszkolaków.

W “Tęczowym zakątku” razem z panem Pawłem prowadzę zajęcia taneczne z elementami dramy.

Moją pasją jest taniec, tworzenie własnych układów tanecznych, a przede wszystkim rozwój talentów dzieci.


PAWEŁ

Z zawodu jestem nauczycielem a z zamiłowania muzykiem, gitarzystą i wokalistą w zespole rockowym. Ukończyłem wydział Pedagogiki w specjalności Edukacja początkowa z terapią pedagogiczną

Jestem człowiekiem wesołym, otwartym na świat i zainteresowania dzieci. W trakcie trwania zajęć pogłębiam talenty muzyczne dzieciaków i staram się przełamać w nich barierę nieśmiałości, aby wraz z innymi cieszyły się muzyką, tańcem, otwartością i odwagą. Ważne jest dla mnie stymulowanie dzieci, aby nie bały się wyzwań i wchodziły w dalsze życie z entuzjazmem i uśmiechem na twarzy.

Na co dzień tworzę własne utwory z repertuaru dziecięcego. Współorganizuję pokazy talentów wokalno- tanecznych i prowadzę firmę „Happy Kids”- taniec, muzyka, wszystko dla dziecka.

W "Tęczowym zakątku" prowadzę zajęcia z rytmiki oraz wspólnie z panią Ulą zajęcia taneczne z elementami dramy.


MONIKA

Jestem absolwentką wrocławskiej ASP na wydziale szkła i ceramiki. Od ponad dziesięciu lat prowadzę pracownię artystyczną. Realizuję się również w pracy z dziećmi. Satysfakcję i radość sprawia mi odkrywanie przed najmłodszymi twórcami możliwości, jakie daje praca z gliną oraz zadowolenie i uśmiech na twarzy dzieci.

Prywatnie jestem mamą 3 i 6-latka. Kocham zwierzęta i obcowanie z naturą, interesuję się sztuką, filmem i dobrą książką.

W "Tęczowym Zakątku" prowadzę warsztaty ceramiczne.