ORGANIZACJA W GRUPACH ŻŁOBKOWYCH

ORGANIZACJA I OPIS PLACÓWKI

Żłobek niepubliczny czynny jest przez cały rok z wyjątkiem dwóch, uzgodnionych z rodzicami, tygodni wakacyjnych oraz przerwy od 23 grudnia do 2 stycznia.
Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00 - 17.30.
W tym czasie oferujemy naszym maluchom zabawę oraz udział z zajęciach z naszej oferty, a jeżeli pozwoli na to aura, gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Najmłodszym dzieciaczkom zapewniamy opiekę w trzech jednolitych wiekowo grupach – Żółtych Kaczuszek, Żółtych Pszczółek oraz grupie Motyli. Każdą z grup opiekują się dwie cierpliwe, dynamiczne i uśmiechnięte opiekunki  z profesjonalnym wykształceniem pedagogicznym oraz pani pomagająca przy posiłkach. Panie są z dziećmi przez cały dzień i dbają o to by dzieci się nie nudziły oraz by w przyjaznej atmosferze zdobywały nową wiedzę i rozwijały umiejętności.
Wychowawczynie ukończyły kurs Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, nie boją się i potrafią udzielić pomocy w niebezpiecznych sytuacjach.
Głodnym maluchom zapewniamy cztery posiłki dziennie: śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek. Dzieci mogą korzystać z posiłków przygotowanych przez rodziców w domu albo z naszego cateringu.

Każda z grup żłobkowych ma do dyspozycji własny budynek z salą zabaw, sypialnią, szatnią oraz łazienką i zapleczem kuchennym.  Przy budynkach zlokalizowaliśmy własny obszerny ogródek zabaw z zabawkami przystosowanymi dla maluchów i dużym zestawem zabawowym posiadającym wszystkie wymagane atesty oraz odgrodzony taras dla najmłodszych. Cały teren jest ogrodzony.

Pani Paulina Sz. Wychowawczyni grupy Żółtych Kaczuszek - codziennie przez 8 godzin Zajęcia dydaktyczne, warsztaty artystyczne
Pani Paulina K. Pomoc wychowawczyni w grupie Żółtych Pszczółek– codziennie przez 8 godzin Pomoc w opiece nad dziećmi
Pani Kasia K. Wychowawczyni grupy Żółtych Pszczółek – codziennie przez 8 godzin Opieka nad młodszymi wychowankami żłobka
Pani Kasia S. Wychowawczyni grupy Żółtych Pszczółek – codziennie przez 8 godzin Opieka nad młodszymi wychowankami żłobka