RZECZY NIEZBĘDNE PRZEDSZKOLAKOWI

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Drodzy rodzice.

Aby zapewnić dzieciaczkom optymalny rozwój w naszej placówce i świetne samopoczucie prosimy o przygotowanie wyprawki

Przedszkolaki z grupy Niebieskich Rybek

Zbieramy pieniądze na zestawy książek Wydawnictwa PWN oraz komplet artykułów papierniczych do całorocznej pracy

• dla dzieci z rocznika 2010 – książki Wydawnictwa PWN - "Trampolina do szkoły" ( w zestawie znajduje się 4 części kart pracy, kącik artysty, karty z literami i karty matematyczne, zabawy edukacyjne, karty do diagnozowania gotowości szkolnej) - 129 zł i materiały do całorocznej pracy 60 zł
  • dla dzieci z rocznika 2011 – książki Wydawnictwa PWN - "Kalendarz przedszkolaka - 4 latek " ( w zestawie znajdują się 2 części kart pracy, czarodziejskie obrazki, wyprawka czterolatka karty obserwacji dziecka) - 92 zł oraz na komplet materiałów potrzebnych do całorocznej pracy 60 zł

• Kapcie zapinane na rzepy lub na gumkę - najlepiej z podeszwą antypoślizgową.
  • Komplet ubranek na przebranie (spodenki, dres, majteczki, rajstopki, skarpetki itp.)
  • Chusteczki mokre do pupy 1 szt.
  • teczkę papierową na prace dzieci
  • ryzę papieru do drukarki
  • dla dzieci, które nie biorą udziału w programie profilaktyki jamy ustnej szczoteczki do zębów i pastę ( 5 szczoteczek i 2 pasty na cały rok w podpisanym woreczku)
  • Fartuszek do malowania – dzieci które zaczynają przygodę z nami
  • krem do opalania ( w zimie krem ochronny).
  • nakrycie głowy

Przedszkolaki z grupy Zielonych Żabek

Zbieramy pieniądze na zestawy książek Wydawnictwa PWN - "Kalendarz przedszkolaka - 3 latek " ( w zestawie znajdują się 2 części kart pracy, czarodziejskie obrazki, wyprawka trzylatka karty obserwacji dziecka) - 69 zł oraz na komplet materiałów potrzebnych do całorocznej pracy 56 zł

• Kapcie zapinane na rzepy lub na gumkę - najlepiej z podeszwą antypoślizgową.
  • Chusteczki mokre do pupy 2 szt.
  • teczkę papierową na prace dzieci
  • Fartuszek do malowania – dzieci które zaczynają przygodę z nami
  • krem do opalania ( w zimie krem ochronny).
  • nakrycie głowy

Przedszkolaki z grupy Żółtych Kaczuszek

Zbieramy pieniądze na zestawy książek Wydawnictwa MAC Edukacja - "Kraina przedszkolaka - 3 latek " - 62 zł oraz na komplet materiałów potrzebnych do całorocznej pracy 39 zł

• Piżamkę jeżeli używa jej podczas drzemki