ORGANIZACJA I OPIS PLACÓWKI

ABY NASZE DZIECIAKI NIE CHOROWAŁY I MOGŁY SIĘ Z NAMI BAWIĆ CAŁY CZAS, ZAMONTOWALIŚMY W NASZEJ PLACÓWCE LAMPĘ BAKTERIOBÓJCZĄ, KTÓRĄ W NOCY NAŚWIETLAMY SALE ZABAW.

Nasza praca z Państwa dziećmi jest pod kontrolą Urzędu Gminy, Kuratorium, Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej oraz Powiatowego Komendanta Straży Pożarnej.

Wszystkie dzieci są ubezpieczone.

Do naszego żłobka zapraszamy dzieci w wieku od 6 miesiąca do 2.5 roku życia, dzieci od 2.5 do 6 lat zapraszamy do grup przedszkolnych.

W naszym przedszkolu można realizować roczny obowiązek przedszkolny (zerówkę).
Nasze dzieciaki bawią się w czterech grupach jednolitych wiekowo według standardów, które obowiązują tylko w najlepszych placówkach.

Zapraszamy do placówki w godzinach 6.30 – 18.00, a dzieciaki z grupy Żółtych Kaczuszek i  Żółtych Pszczółek w godzinach 7.00 – 18.00