Co u Niebieskich Rybek w listopadzie?

• 08.11 -> Cykl "Eksperymenty" - w tym miesiącu zadaniem wybranych dzieci będzie wykonanie eksperymentu o nazwie "galaktyka w słoiku", do którego przygotować się muszą w domu. Dzieci, które nie będą wykonywać eksperymentów, będą miały za zadanie przynieść potrzebne składniki, aby móc dowiedzieć się jaki jest wynik danego doświadczenia. Będą Państwo informowani na bieżąco.
  • 06.11 -> Cykl "Pomysły na zmysły"
  • 12.11 -> Dzień Jeża.
  • 13.11 -> Cykl "Soki sezonowe". Prosimy, aby Rybka miała ze sobą jabłko i burak.
  • 15.11 -> Występ Teatrzyku Duet "Reksio" godz. 14:00. W tym dniu Rybki mogą przyjść przebrane za ulubioną postać z bajki.
  • 20.11 -> Cykl "Świat liczb Willy'ego-zapoznanie z cyfrą 3”
  • 22.11 -> Dzień kredki. Tego dnia prosimy, aby Rybki przyniosły ze sobą pudełko świecowych kredek.
  • 23.11 -> Spotkanie z artystami z Narodowego Forum Muzyki.
  • 26.11 -> Dzień pluszowego Misia. Rybki tego dnia mogą przyjść ze swoim ulubionym Misiem.
  • 28.11 -> Dzień białych skarpetek. Tego dnia zapraszamy dzieci w białych skarpetkach.

Co u Zielonych Żabek w listopadzie?

Tematy główne:

1. Polak mały
  2. Dawno, dawno temu…
  3. Cały świat
  4. Dzień Pluszowego Misia

• 14.11 - „Jak to jest zrobione?” – makaron
  • 30.11 - „Sportowe piątki” – siłownia
  • 20.11 - „Kim będę jak dorosnę” – krawcowa

Zajęcia dodatkowe:

• 15.11 - Spotkanie z teatrem Duet
  • 23.11 - Spotkanie z NFM

Wyjątkowe dni:

• 26.11 - Światowy Dzień Pluszowego Misia - w tym dniu Żabki mogą przynieść do przedszkola tyle pluszowych misiów ile dadzą radę unieść (prosimy aby były podpisane)
  • 29.11 - Andrzejki
  • 16.11 - Międzynarodowy Dzień Tolerancji
  • 13.11 - Spotkanie ze stomatologiem

Co u Żółtych Kaczuszek w listopadzie?

Cykle:

• 13.11 Kolorowy świat- czerwony (prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane na czerwono)
  • 20.11 Sensoryczne zajęcia Kaczuszkowe- gniotek z żelatyny
  • 22.11 Kaczuszki w wielkim świecie- Jak się nazywają moi rodzice?

Ważne daty:

• 5.11 Dzień Postaci z Bajek (prosimy, aby w tym dniu dzieci miały jakiś element garderoby z postacią z bajki)
  • 26.11 Dzień Pluszowego Misia (prosimy, aby dzieci przyniosły swojego ulubionego, podpisanego misia)
  • 30.11 Andrzejki

Co u Żółtych Motylków w listopadzie?

Cykle:

• 8.11 Motylkowi artyści – Z czego można zrobić stempelki?
  • 13.11 Kolorowy świat – Czerwony (prosimy, aby dzieci w tym dniu przyszły ubrane na czerwono)
  • 16.11 Ja i mój świat – Idziemy na spacer – jesteśmy bezpieczni na drodze

Ważne daty:

• 5.11 Dzień Postaci z Bajek (prosimy, aby w tym dniu dzieci były ubrane w jakiś element garderoby z bajkową postacią)
  • 22.11 Dzień Kredki
  • 30.11 Andrzejki

Co u Żółtych Pszczółek w listopadzie?

• 05.11 DZIEŃ POSTACI Z BAJEK Tego dnia każda Pszczółka przeniesie się do bajkowego świata, do naszej grupy zawitają bohaterowie ulubionych bajek. Wspólnie wykonamy pracę plastyczną z kolorowej bibuły. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszły w bajkowych przebraniach.
  • 23.11 DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA Żółte Pszczółki odwiedzi Pluszowy Miś, poznamy jego ulubioną piosenkę, nauczymy się tańczyć, dowiemy się co lubią jeść misie oraz poznamy słodki smak miodu. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyniosły ze sobą ulubione pluszowe misie.

CYKL:

• 14.11 „PSZCZÓŁKI POZNAJĄ SWOJE CIAŁO I ZMYSŁY” Podczas tych zajęć każda Pszczółka poza swoje dłonie oraz zmysł dotyku. Wspólnymi siłami stworzymy matę dotykową z materiałów bardzo różnych w dotyku, na przykład: papier ścierny, gąbka, wata, kamyczki, piasek. Podczas tego dnia będą nam towarzyszyły piosenki o paluszkowych zabawach.