RODZICE O NAS

Rodzice Wojtka

Gorąco polecamy placówkę „Tęczowy zakątek”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. Z nieukrywaną przyjemnością widzimy jak nasze dziecko się rozwija i pokazuje nowe umiejętności poznane w żłobku. Panie wychowawczynie są zawsze wesołe, uśmiechnięte, dzieciom okazują wiele czułości, ciepła i cierpliwości, ale jednocześnie są wymagające i konsekwentne, kiedy trzeba dyscyplinują dzieci. W placówce organizowane są ciekawe zabawy i atrakcje oraz zajęcia manualne bardzo rozwijające takie maluchy. Dodatkowym plusem jest także to, że właścicielom zależy na tym, żeby nie tylko dzieci się ze sobą integrowały, ale także żeby rodzice tych maluchów znali się trochę lepiej, niż tylko z grzecznościowego „dzień dobry” i „do widzenia”, organizując ognisko integracyjne dla rodziców, wspólny piknik rodzinny, czy wycieczki razem z rodzicami. Polecamy to miejsce wszystkim rodzicom. 5 z plusem.

Rodzice Oli

Nasza opinia o Tęczowym Zakątku jest jak najbardziej pozytywna. Gdy musieliśmy dokonać wyboru, czy umiejscowić synka w żłobku, czy też jedno z Nas zostanie z nim w domu, zdecydowaliśmy, że pójdzie do placówki. Następnym dylematem był wybór odpowiedniego miejsca, żłobek w Żórawinie został nam polecony przez znajomych, więc postanowiliśmy spróbować. Pierwsze trzy miesiące były trudne dla wszystkich, ale dzięki pomocy Pań opiekunek Błażej jak najbardziej się przystosował, bardzo szybko stał się samodzielny. Jestem wdzięczna za konsekwentność Pań i pomoc w realizowaniu różnych zadań przez synka. Nauczył się samodzielnego jedzenia, ubierania a nawet oduczył się noszenia pampersów. Panie pomagały mi w tych trudnych chwilach. Syn chętnie chodzi do żłobka, jest mu poświęcane sporo czasu na zabawy, rozwijanie umiejętności a także na naukę. Jesteśmy zadowoleni z opieki i polecamy gorąco Tęczowy Zakątek !!!

Rodzice Błażeja

Kiedy trafiliśmy do Tęczowego zakątka byliśmy już po trudnych przeżyciach w innym przedszkolu. Mieliśmy spore wątpliwości czy nasze dziecko odnajdzie się w nowym otoczeniu. I tu placówka bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Panie z sercem podeszły do naszej Julki, poświęcały jej bardzo dużo czasu i cierpliwie znosiły wszelkie napady złego humoru. Już po miesiącu nasze dziecko zaczęło domagać się pójścia do dzieci a po południu mieliśmy problemy z odebraniem go z placówki bo jeszcze chciało zostać. Nie bez znaczenia jest, że kadra chętnie rozmawiała z nami i panie zawsze z uśmiechem odpowiadały na nasze pytania. Zawsze mogliśmy zadzwonić i wpaść na zajęcia więc nasze obawy, czy Julce dobrze się dzieje w przedszkolu, szybko zniknęły. Bardzo dużo jest tu zajęć dodatkowych i różnego rodzaju wycieczek więc dzieciaki nigdy się nie nudzą. Uważamy, że to naprawdę świetne miejsce za bardzo przystępną cenę ( za przedszkole państwowe we Wrocławiu płaciliśmy więcej). Gorąco polecamy.

Rodzice Julki

Mama Julki i Madzi