Wizyt:
Dzisiaj: 590
Wszystkich: 284823

RODZICE O NAS

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nikodem najbardziej, a to chyba najlepsza reklama :)
Już w 3 czy 4 dzień adaptacji, jako 11-miesięczne bobo, które jeszcze nigdy w życiu nie spędzało czasu bez mamy i taty, średnio się cieszył, że przychodzę go odebrać ;)
Nikodem jest w grupie Pszczółek i załapał się na różne ciocie bo zaczął swoją przygodę od czerwca.
Wszystkie Panie wydają się mieć świetne nastawienie - przede wszystkim do maluchów, ale i do rodzica.
Z poprzedniej grupy Pani Paulina, a z obecnej Pani Marta - to taki strzał w 10. pod każdym możliwym względem. Także bardzo chwalimy!
Pani Ania i wszystkie inne Panie również bez zarzutów :)
To co chcielibyśmy pochwalić poza zadowolonym dzieckiem i super kadrą:
- zajęcia - widać, że dzieciaki robią mnóstwo ciekawych rzeczy, super się bawią i bardzo przy tym rozwijają
- ewidentnie dzieciom pozwala się na samodzielność bo Nikodem je sam sztućcami, siada przy wszelkich stołach itd. - wszystkiego nauczył się w żłobku
- dzieciaki zawsze czyściutkie, w suchej pieluszce, zadbane od stóp do głów
- sprawnie wszystko zostało zorganizowane w trudnych czasach pandemii
- komunikacja z rodzicami jest na dobrym poziomie - maile, smsy, spotkanie oraz informacja co się działo jak odbiera się malucha
- świetnie, że jak jest ciepło to dzieciaki są tyle na dworze i to w takiej bezpiecznej przestrzeni, że rodzic wie że się niczym nie musi martwić
- cieszy, że dbacie Państwo o catering - jadłospisy są bardzo ok i dobrze, że jak zaczęło się coś próbować psuć reakcja była szybka i został znaleziony lepszy catering
- Pani Marta - no muszę zwyczajnie jeszcze raz pochwalić bo poza rodzicami to najbardziej ulubiona osoba naszego dziecka! widać, że z powołaniem i z zaangażowaniem na 200%!
- przemiły niespodziewany prezent na święta w postaci kartki, zdjęcia synka przy choince i pracy malucha - no super - wzruszenie było.

Rodzice Nikosia

Jestem bardzo zadowolona zarówno z pracy przecudownych Pań, które opiekują się naszymi dziećmi jak i organizacją placówki.
Moja córka Laura chodzi do Grupy Żabek od września i jestem pod wrażeniem okresu adaptacyjnego, który trwał dosłownie tylko 3 dni. Laura jest dzieckiem bardzo nieufnym i potrzebuje duuuużo czasu żeby odnaleźć się w nowej sytuacji i zawsze uciekała od nieznanych dzieci, które nagle postanowiły podejść do niej przykładowo do piaskownicy żeby wspólnie się bawić. Zawsze się wycofywała kiedy na horyzoncie pojawiał się ktoś nowy a tu ku mojemu zdziwieniu dziecko poradziło sobie bezproblemowo z adaptacją w znacznie większej grupie niż na co dzień. Ten czas rozpoczęcia nowej przygody przedszkolaka okazał się stresujący bardziej dla rodziców niż samego dziecka :-) tym bardziej że Laura nie chodziła do Żłobka i było to pierwsze takie prawdziwe rozstanie.
Już pierwszego dnia byłam pod wrażeniem znajomości przez Panie imion dzieci w grupie i odpowiedniego ich dopasowania do konkretnego dziecka. Bardzo podoba mi się indywidualne podejście do każdego dziecka z osobna. Wiem, że żadne dziecko nie jest anonimowe i każe z osobna jest doceniane i zauważane i każdemu dziecku zostaje poświęcone tyle czasu ile w danej chwili potrzebuje.
Laura nabyła dużo nowych umiejętności. Do takich pozornie banalnych mogę zaliczyć umiejętność poprawnego trzymania kredki czy posługiwania się nożyczkami. Mimo wielu moich prób córka nie chciała skorzystać z moich porad a jak widać Panie mają tę moc i wielokrotnie się przekonałam że za drzwiami przedszkola jest zupełnie inny świat. Nie podejrzewałam, że tak chętnie będzie brała udział w wystąpieniach bo Laura nie należy do bardzo medialnych dzieci a tu tańczy, śpiewa i wygłasza swoją rolę Laura przynosi z przedszkola bardzo dużo cennych informacji i nabytych umiejętności i często z nich korzysta w codziennych życiu. Nie raz już mnie zaskoczyła i widzę efekty zabaw z językiem angielskim bo bardzo chętnie przytacza słowa a nawet zdania czego się kompletnie nie spodziewałam :-)
Jestem pod wrażeniem kreatywności naszych Pań bo takie zajęcia jakie im organizują i w takim szałowym wydaniu z taką dbałością o szczegóły to chyba nie jedno przedszkole może pozazdrościć. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia zadowolonych i uśmiechniętych dzieciaków. Ja zawsze czekam z wypiekami na buzi co też tym razem Panie wymyśliły :-).
Jeśli chodzi o posiłki to nie miałam okazji skosztować ale menu zawsze brzmi zachęcająco i smakowicie. Laura jest raczej niejadkiem choć z tego co mi wiadomo je posiłki w przedszkolu raz mniej raz więcej więc jestem spokojna.
Dziękuję za zaangażowanie, cierpliwość, troskę, uśmiech i wiele empatii. Jestem spokojna zostawiając dziecko w Waszych rękach :-)

Mama Laury

Z największą przyjemnością oceniamy pracę przedszkola. Obserwujemy jak nasza córka wspaniale się rozwija i uczęszcza na zajęcia z wielką przyjemnością. Z tygodnia na tydzień widzimy jak pozyskuje nowe umiejętności i zdajemy sobie sprawę, że jest w tym przeogromna zasługa Pani Judytki i Pani Marleny.
Naszym zdaniem wkład tych Pań jest nieoceniony. Ilość zajęć, pomysłów i podejście do dzieci robią ogromne wrażenie. Widzimy wielką różnicę między żłobkiem a przedszkolem w tym zakresie. Nie mamy absolutnie żadnych zastrzeżeń do pracy Pań w przedszkolu, a wręcz idealnie byłoby kontynuować tę przygodę.
Jeszcze chciałabym nadmienić, że zmiana cateringu na obecny to była super decyzja. Widzimy, jak nasza córka o wiele chętniej opowiada i zjada posiłki a i samemu czytając jadłospis na najbliższy tydzień miałoby się ochotę przyłączyć do posiłków :)

Rodzice Ali

Pytałam Julii: Julia - lubisz Panie w przedszkolu?
- TAK (Julia jest bardzo konkretna)
a które Panie?
- Panią Paule ...one, two! (w tłumaczeniu chodziło jej ze 'dwie'), Panią Jenatke ('Renatkę').....eeeeeee
Julia, a czemu lubisz te Panie?
- Bawią Julia i dają ciaka :)

;) Wiec podsumowując, zgadzając się z Julią - kadra jest wspaniała!!!!!!!!!!!!
Nie dość, ze się bawią i dają CIAstKA, to jeszcze przytulają, usypiają, pomagają, są cudownie pomocne i empatyczne. I zawsze wiedzą co dane dziecko robiło / jadło / jak spało!
Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszych Pań!!!!!
Zarówno zdjęcia, jak i prace dzieci pokazują że wszyscy się codziennie bawią i rozwijają.
Brawo!!!!!!!!!!!!!

Mama Julii

Z wielką radością podzielę się opinią na temat Wspaniałych Pań, które zajmują się Dziećmi w grupie Pszczółek. Pani Marta i Pani Ania są stworzone do tej pracy! Są empatyczne, cierpliwe i co najważniejsze mają ogrom czułości dla Małych Pocieszek. Jestem też pod ogromnym wrażeniem ich profesjonalizmu i kwalifikacji, dzięki którym dzieci mogą brać udział w tak ciekawych zajęciach i eksperymentach. Synek Kacperek bardzo szybko dobrze poczuł się w żłobku i bardzo chętnie chodził (z przyczyn zdrowotnych musieliśmy zrobić półroczną przerwę). Już nie możemy doczekać się powrotu! Zarówno Pani Marta i Pani Ania, jak i wszystkie inne Panie, które miałam okazję poznać w Placówce, a których niestety nie mogę wymienić z imienia zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Gratuluję doboru Kadry! Myślę, że w dzisiejszych czasach ciężko o tak wspaniałą opiekę nad dziećmi.

Mama Kacperka

Oboje z mężem jesteśmy zadowoleni z pracy placówki. Iga jest uśmiechnięta i chętnie do Państwa przychodzi. Bardzo podobają nam się zajęcia tematyczne takie jak sygnalizacja świetlna czy dzień dentysty. Inna sprawa, że nie zawsze Iga jest w te dni w placówce ale zdjęcia pokazują moc wrażeń. Nie mniej jednak pomysłowość kadry bardzo sobie cenimy. Wychodzenie na dwór - super.
Jeśli chodzi o wyżywienie to obecny catering jest bardzo na plus - nieszablonowo i różnorodnie. Wszystkie wychowawczynie Igi, czyli Pani Paulina i obie Panie Kasie były i są bardzo lubiane przez córkę. Ja jako rodzic najbardziej lubię kontakt z Panią Pauliną. Widać, że Pani Paulina to osoba bardzo zaangażowana, z wielkim sercem i ogromnymi pokładami cierpliwości.
Kontakt mailowy i telefoniczny z Państwem - wszystko ok.

Mama Igi

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Tęczowego Zakątka. Widzimy jak nasza córka rozwija swoje kompetencje poznawcze i socjalne, a biorąc pod uwagę niekrótki czas, jaki spędza każdego dnia w żłobku, Tęczowy Zakątek ma w tym swój duży udział.
Cieszymy się obserwując jak zadowolona wraca po każdym dniu spędzonym w żłobku. Widzimy także jak ciekawe zadania, prace i tematy są podejmowane. Bardzo to doceniamy i cieszymy się, że jest to miejsce w całości dedykowane dzieciom, a przy tym bezpieczne, pozwalające nam rodzicom nie martwić się o każdą minutę jaką nasza córka spędza poza domem - wiemy, że jest pod dobrą, troskliwą opieką.
W szczególności chcielibyśmy podziękować Pani Paulinie Kleban, która jest z Helenką już drugi rok i jest absolutnie ulubioną Panią naszej córki. Jesteśmy jej niezmiernie wdzięczni za wspaniałą opiekę, indywidualne podejście do dzieci, niezmierzoną ilość pomysłów na zadania i ciekawie spędzony czas dla dzieciaków. Pani Paulina ma nie tylko świetne podejście do dzieci, ale także bardzo pozytywne nastawienie do nas, rodziców. Zawsze uśmiechnięta i serdeczna, można się do niej zwrócić z pytaniem, chętnie pomoże i wyjaśni wątpliwości. Myślę, że właśnie obecność Pani Pauliny oraz pozostałej kadry pedagogicznej tworzy to miejsce wyjątkowym.
Jesteśmy wdzięczni za Państwa pracę i dziękujemy za opiekę nad Helenką.

Rodzice Helenki

Nasze dziecko uczęszcza do Tęczowego Zakątka od ok. pół roku. Uważamy, że w tym czasie bardzo się rozwinęło i jest to zasługa kreatywności oraz zaangażowania opiekunek. Najważniejszym wyznacznikiem dobrej opieki w Państwa placówce , jest fakt, iż nasze dziecko przychodzi do żłobka chętnie, z uśmiechem a my wiemy, że jest tutaj bezpiecznie. Na dzień dzisiejszy nie dostrzegamy słabszych stron współpracy z Państwem i mamy nadzieję, że ten stan się nie zmieni.

Rodzice Pszczółki

Jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola „Tęczowy Zakątek”. Klaudia uwielbia p. Judytkę i p. Marlenkę. Bardzo chętnie chodzi do przedszkola. My, jako rodzice nie mamy żadnych zastrzeżeń. Panie są miłe, uśmiechnięte i mają wielkie serce dla dzieci. Przygotowują dzieciom wspaniałe zajęcia. Jesteśmy zachwyceni jak pięknie panie przygotowały dzieci do występu z okazji Pasowania na Przedszkolaka, bardzo miłe były również prezenty dla rodziców z okazji świąt. Oprócz tego panie mają bardzo dobre podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że Klaudia trafiła w tak dobre ręce. Dziękujemy!

Rodzice Klaudii

Rodzice Wojtka

Rodzice Wojtka

Gorąco polecamy placówkę „Tęczowy zakątek”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z opieki nad naszą córeczką. Z nieukrywaną przyjemnością widzimy jak nasze dziecko się rozwija i pokazuje nowe umiejętności poznane w żłobku. Panie wychowawczynie są zawsze wesołe, uśmiechnięte, dzieciom okazują wiele czułości, ciepła i cierpliwości, ale jednocześnie są wymagające i konsekwentne, kiedy trzeba dyscyplinują dzieci. W placówce organizowane są ciekawe zabawy i atrakcje oraz zajęcia manualne bardzo rozwijające takie maluchy. Dodatkowym plusem jest także to, że właścicielom zależy na tym, żeby nie tylko dzieci się ze sobą integrowały, ale także żeby rodzice tych maluchów znali się trochę lepiej, niż tylko z grzecznościowego „dzień dobry” i „do widzenia”, organizując ognisko integracyjne dla rodziców, wspólny piknik rodzinny, czy wycieczki razem z rodzicami. Polecamy to miejsce wszystkim rodzicom. 5 z plusem.

Rodzice Oli

Nasza opinia o Tęczowym Zakątku jest jak najbardziej pozytywna. Gdy musieliśmy dokonać wyboru, czy umiejscowić synka w żłobku, czy też jedno z Nas zostanie z nim w domu, zdecydowaliśmy, że pójdzie do placówki. Następnym dylematem był wybór odpowiedniego miejsca, żłobek w Żórawinie został nam polecony przez znajomych, więc postanowiliśmy spróbować. Pierwsze trzy miesiące były trudne dla wszystkich, ale dzięki pomocy Pań opiekunek Błażej jak najbardziej się przystosował, bardzo szybko stał się samodzielny. Jestem wdzięczna za konsekwentność Pań i pomoc w realizowaniu różnych zadań przez synka. Nauczył się samodzielnego jedzenia, ubierania a nawet oduczył się noszenia pampersów. Panie pomagały mi w tych trudnych chwilach. Syn chętnie chodzi do żłobka, jest mu poświęcane sporo czasu na zabawy, rozwijanie umiejętności a także na naukę. Jesteśmy zadowoleni z opieki i polecamy gorąco Tęczowy Zakątek !!!

Rodzice Błażeja

Kiedy trafiliśmy do Tęczowego zakątka byliśmy już po trudnych przeżyciach w innym przedszkolu. Mieliśmy spore wątpliwości czy nasze dziecko odnajdzie się w nowym otoczeniu. I tu placówka bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Panie z sercem podeszły do naszej Julki, poświęcały jej bardzo dużo czasu i cierpliwie znosiły wszelkie napady złego humoru. Już po miesiącu nasze dziecko zaczęło domagać się pójścia do dzieci a po południu mieliśmy problemy z odebraniem go z placówki bo jeszcze chciało zostać. Nie bez znaczenia jest, że kadra chętnie rozmawiała z nami i panie zawsze z uśmiechem odpowiadały na nasze pytania. Zawsze mogliśmy zadzwonić i wpaść na zajęcia więc nasze obawy, czy Julce dobrze się dzieje w przedszkolu, szybko zniknęły. Bardzo dużo jest tu zajęć dodatkowych i różnego rodzaju wycieczek więc dzieciaki nigdy się nie nudzą. Uważamy, że to naprawdę świetne miejsce za bardzo przystępną cenę ( za przedszkole państwowe we Wrocławiu płaciliśmy więcej). Gorąco polecamy.

Rodzice Julki

 • Mama Julki i Madzi
  Mama Julki i Madzi
 • Rodzice Jasia
  Rodzice Jasia
 • Rodzice Dajanki
  Rodzice Dajanki
 • Rodzice Hani
  Rodzice Hani
 • Rodzice Mai
  Rodzice Mai
 • Rodzice Niny
  Rodzice Niny
 • Mama Mai
  Mama Mai
 • Mama Niny i Soni
  Mama Niny i Soni
 • Mama Michała
  Mama Michała
 • Mama Antosia i Tadzia
  Mama Antosia i Tadzia
 • Mama Mai
  Mama Mai