WYCIECZKI I SPOTKANIA Z CIEKAWYMI GOŚĆMI

NASZA OFERTA » ZAJĘCIA W PRZEDSZKOLU

W ramach codziennych zajęć, oferujemy również naszym przedszkolakom, poznawanie świata poprzez kontakt z ciekawymi gośćmi i przedstawicielami różnych zawodów.
Dzieci goszcząc wyjątkowe osoby, mają okazję poznać zawód strażaka, policjanta, pielęgniarki, kosmetyczki, ratownika medycznego. Dodatkowo często same mogą podjąć się próby wykonania różnych czynności, należących do konkretnego zawodu.

A kiedy wizyta ciekawej osobistości, to za mało by zgłębić tajniki pewnych zawodów, czy też zrozumieć otaczający nas świat, wtedy wyruszamy poza przedszkole. Czasami są to małe wycieczki po okolicy, w czasie których odwiedzamy bibliotekę, sklep, pocztę, aptekę, gospodarstwo rolne, a czasami wynajmujemy autokar i porywamy się na prawdziwe wyprawy do młyna, lasu, teatru, fabryk itp.